בית עסק קמעונאי (שינוע כספים)

AC24M תוכננה עבור קמונעים להם נקודות מכירה רבות

חברת ארוקום, הינה החלוצה בשינוע כספים ומטבעות במגזר הקמעונאי. מערכות השינוע הפנאומטי שלנו מאפשרות ללקוחות קמעונאים להקטין את החשיפה שלהם לגנבות בעזרת שינוע פנאומטי על פני שינוע אנושי. הובלת שטרות ומטבעות באמצעות מערכות השינוע הפנאומטי תקטין לא רק את הסכנה בגנבה, אלא אף תפשט תהליכים עסקיים ותקטין את כמות העבודה הדרושה בכדי לשמור על הקופות המצויידות בכספים.

מערכות AC2U תוכננו לחבר שתי נקודותמערכת AC24M תוכננה עבור קמעונאים המתפעלים נקודות תשלום מרובות ומחפשים לשנע כספים ממקום למקום במהירות, בדיסקרטיות וביעילות. המערכת תוכננה לחבר מיקום מרכזי (כספת, משרד מנהל ...) ל- 61 תחנות קצה, לכל היותר. המערכת מאפשרת משלוח דרך המיקום המרכזי בלבד, כך שכל משלוח חייב לעבור דרך הכספת.נוסף על כך, המערכת מספקת תיעוד מדוייק ומפורט הניתן לאיחזור ובו מפורטים נתוני  ההעברות.

מערכת AC2U מיועדת לשינוע מנקודה לנקודה ולקשר בין שני מקומות. המערכת מספקת דרך יעילה ומאובטחת להובלה של כספים. המערכת יכולה לספק תיעוד  לפעולותיה.

המערכות היעילות ביותר בשימוש בשוק הקמעונאי הן ה- AC24M וה- AC2U. לקבלת מידע נוסף על מערכות אלו וכיצד הן יכולות לעזור לעסק שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 03-5350290-1  או למייל כתובת דוא"ל זאת מוגנת מפני spambots. יש להפעיל JavaScript על מנת לראות את הכתובת .

Aerocom is the leader in the transport of cash/coin in the retail sector.retail04