שירות ואחזקה

מערך השירות שלנו נבנה מתוך אמונה מלאה ששרות מקצועי ואיכותי הינו מוצר חשוב לא פחות מהמכונה!
יתרה מכך אנו מאמינים כי המכונה היא למעשה חפץ חסר ערך ללא מערך שירות, גיבוי ואחזקה מקצועי. אנו יודעים, שבזכות השירות האיכותי שאנו מעניקים ללקוחותינו, הם נותרים מרוצים ונאמנים לנו במשך כל השנים.

אחד העקרונות החשובים עליהם מושתת מערך השרות הינו כללים ברורים ומדיניות איתנה בכל הנוגע לטיפול בקריאות שרות של לקוחות. אנו מקבלים המון תודות והדים חיוביים מלקוחותינו על רמת השירות הגבוהה. ההקפדה חסרת הפשרות בנושא זה לאורך כל השנים, מהווה את המוניטין הידוע שלנו בתחום השרות.

מרגע שמתקבלת קריאת שרות במוקד החברה, התמיכה הטכנית מייצרת קשר מיידי עם פותח הקריאה, ונמצאת בקשר הדוק עם הלקוח עד לסיום הטיפול בקריאה. בנוסף לכך מוקד השירות מקושר ON LINE ללקוחות החברה ומקבל באופן אוטומטי וממוחשב התרעות על תקלות הישר ממערכות המחשוב והבקרה אצל הלקוחות,כל זאת ללא צורך בהתערבות אנוש
בנוסף, מפעילה החברה אנלייזרים תהליכים מיוחדים הבודקים ועוקבים אחר פעולת המערכות אצל כלל הלקוחות תוך הצלבה ובדיקה סטטיסטית עם דיווחי אנוש המתקבלים במוקד ובכך מקצרת תהליכים ע"י זיהוי בעיות ותקלות בטרם עת ובכך דואגת לרציפות פעולתם התקינה של מערכותיה 24/7 מסביב לשעון במשך כל ימות השנה. כל הקריאות נבדקות ומטופלות באופן מיידי באמצעות התחברות ושליטה מרחוק, קריאות המחייבות התערבות טכנאי בשטח מטופלות באופן מיידי במגבלת הזמן היחיד לנדרש לשם הגעה למקום הקריאה. השרות מתאפשר הודות לרמה המקצועית הגבוהה וניסיונם הרב של הטכנאים.

השרות והמחויבות ללקוח הם לב ליבה של חברתנו. אנו, מאמינים שלהיות קשוב לצורכי הלקוח ולהעניק לו שרות איכותי ברמה הגבוהה ביותר, הינו הדבר החשוב ביותר. אנו לא מוכרים רק מכונות אלא מעטפת שלמה של שרות ואחזקה מונעת שהמכונה והטכנולוגיה הם רק חלק ממנה..

האחזקה המונעת הינה פועל יוצא של השרות אותו אנו מספקים ללקוחותינו, בהדגשה כי עלינו לעשות את עיקר המאמצים על מנת לצמצם למינימום את מספר קריאות השרות של הלקוח. היות והמערכות שאנחנו מספקים ללקוחותינו מאפשרים לו אוטומציה של תהליכים קריטיים עבורו, אנו מודעים היטב לעובדה שהשבתת המערכות, ולו לזמן הקצר ביותר, גורמת לפגיעה בתפוקה ולהפסדים כספיים במקרה מסוימים ואף להשבתת מערכות חיוניות לבריאות האדם במקרים מורכבים יותר.

אנו מתחייבים לרמת שרות גבוהה, הטובה והיעילה ביותר הקיימת בארץ ולמתן מענה מיידי ומקצועי!
נשמח לעמוד לשרותכם.